Home PL

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, producenci samochodów dbają nie tylko o to, aby ich samochody były jak najszybsze i najnowocześniejsze. Coraz większą rolę przywiązuje się do designu wnętrza samochodu – bogate wyposażenie i użyte materiały mają zaskoczyć i skłonić do zakupu auta. Z tego względu we wnętrzach pojazdów stosuje się całą gamę tkanin, skór, wykładzin i skaju.

Na naszej stronie prezentujemy tylko niewielką część asortymentu, jaki oferujemy. Od początku lat 90. zajmujemy się sprzedażą wszelkiego rodzaju materiałów stosowanych do wykańczania wnętrz i produkcji tapicerek samochodowych. Proponujemy tkaniny żakardowe, dzianiny sufitowe, skaje na kokpity i fotele, wykładziny, skóry naturalne i Alcantarę®. Szeroka gama wzorów i kolorów sprawia, że można je dopasować do każdego wnętrza. Zapraszamy!

Alcantara

Alcantara

Już od kilku lat mamy w naszej ofercie oryginalną Alcantarę. Opatentowana w 1970 roku przez japońskiego uczonego Miyoshi Okamoto technologia dała początek produkcji najwyższej jakości ekskluzywnego materiał jakim jest Alcantara. Ma on zastosowanie nie tylko we wnętrzach luksusowych samochodach również stosuje się go w produkcji tapicerki jachtowej, samolotowej i meblowej. Cechy które sprawiają że Alcantara jest tak niezwykła to wyjątkowa miękkość, wysoka żywotność, odporność na ścieranie oraz łatwość w pielęgnacji.

Czytaj dalej Alcantara

Dachy cabrio

Tkaniny Sonnenland

Trójwarstwowa nieprzemakalna tkanina produkowana dla miękkich dachów cabrio. Oryginalny materiał, z którego korzystają producenci wiodących europejskich marek.

Czytaj dalej Dachy cabrio

Skóra samochodowa

Oryginalne skóry samochodowe.

Samochodowa skóra naturalna w procesie produkcji poddawana jest specjalistycznej obróbce. Skóra meblowa przygotowywana jest tak, aby przetrwać przez około 2.000 cykli Martindale’a, jednak samochodowa musi wytrzymać aż 20.000–25.000 cykli. Oferujemy pierwszogatunkowe skóry samochodowe na tapicerki siedzeń. Dysponujemy także oryginalnymi końcówkami serii skór samochodowych z najlepszych garbarni. Są to:
• skóry nappa
• skóry strukturalne (z ziarnem)
• skóry perforowane
Sprzedajemy pełne błamy i połówki.

 

Skaj

Oferujemy pełną kolekcję sztucznej skóry. Materiał ten znajduje zastosowanie w branżach: wnętrz samochodowych, transporcie publicznym, meblarstwie domowym i obiektowym, jachtingu, wyposażeniu wnętrz użyteczności publicznej, hotelarstwie; zarówno w zamkniętych wnętrzach, jak i na otwartej przestrzeni.

Czytaj dalej Skaj