Wirus COVID-19

Wirus COVID-19

Szanowni Państwo,
W związku z sytuacją związaną z COVID-19 informujemy, że dokładamy wszelkich starań dla utrzymania ciągłości realizacji zamówień i ciągłości dostaw. Postępujemy zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia RP w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa naszych Klientów, kooperantów oraz kadry Inter Tap.
Byliśmy, jesteśmy i będziemy tu dla Was. Wsparcie rozwoju i funkcjonowania Waszych przedsiębiorstw jest naszą misją. W naszych magazynach utrzymujemy zapasy materiałów sięgające setki tysięcy metrów tkanin i innego asortymentu, po to, aby dać Wam bezpieczeństwo surowcowe przy realizacji zamówień. 99% asortymenty pochodzi z Europy.
Showroom oraz obsługa Klientów na miejscu zostały zawieszone. Zamówienia można składać wyłącznie drogą telefoniczną lub pocztą elektroniczną. Odbiór osobisty towaru jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu. Dostarczamy towary za pośrednictwem DPD, GLS, Raben-a oraz przewoźników dedykowanych.
Aby zminimalizować kontakt bezpośredni polecamy dokonywać płatności za towar po przez przedpłatę na konto bankowe.
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15.
Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień bezpośrednio u Waszych opiekunów lub przez:
bok@inter-tap.pl tel. +48 33 822 41 84

ENG
According to COVIC-19 we want to assure you we are doing our best to work as normal.
We send goods with in EU and abroad as before. We work feom Monday to Friday at 7 to 15 CET.
Stationary service is suspended, but you can order by email or phone.
Do not hesitate to contact us directly. bok@inter-tap.pl tel. +48 33 822 41 84

Koronawirus SARS-CoV-2

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa i naszego zespołu, zwracamy się z uprzejmą prośbą o składanie zamówień wyłącznie przez telefon lub drogą mailową.Działalność Showroom-u i obsługa na miejscu zostaje zawieszona.

Biuro i magazyn są czynne w godzinach od 7 – do 15 do poniedziałku do piątku. Zamówienia prosimy kierować do Państwa opiekunów handlowych lub telefonicznie/mailowo:

33 822 41 84

bok@inter-tap.pl

Tkanina samochodowa dla samochodu Opel

tkanina tapicerska Opel

Tkanina samochodowa dla samochodu Opel. Naszą specjalnością są tkaniny samochodowe dla tego nie mogło zabraknąć w naszej ofercie materiałów na tapicerki do samochodu marki Opel. Inter Tap oferuje skaje i tkaniny obiciowe do samochodów tej marki. Zaopatrujemy się w materiały u bezpośrednich producentów tkanin i skai dla przemysłu samochodowego. Dla tego kupując nasze materiały masz pewność ich najwyższej jakości. Stosując oryginalne materiały samochodowe wykonasz perfekcyjną naprawę tapicerki.

Tkanina samochodowa tapicerki samochodu Opel

Więcej materiałów obiciowych dla samochodu marki Opel znajdziesz w naszym sklepie internetowym HurtownieTapicerskie.pl Więcej o tkaninach żakardowych możesz przeczytać tutaj…

Tkanina tapicerska z Ford Transit

Tkanina tapicerska z Ford Transit

Tkanina tapicerska z samochodu Ford Transit

Tkanina samochodowa E203 zamiennik wzoru tapicerki do samochodu Ford Transit.

Tą tkaninę obiciową kupisz bezpośrednio w sklepie internetowym tutaj…

Gramatura tkaniny ( waga tkaniny na 1 metr kwadratowy) E203 to ok 220 g/m kw. Gramatura pianki to 26 kg/m sześcienny. Standardowa grubość pianki około 4 mm. Materiał tkaniny obiciowej – tapicerskiej E203 nawiązuje do wzornictwa tapicerek mikrobusów Ford Transit. Materiał produkowany jest dla automotive after market, dla zastosowań napraw i produkcji:

• miarowych i uniwersalnych pokrowców na siedzenia samochodowe,

• tapicerki foteli i innych miękkich elementów tapicerki samochodowej.

Skład surowcowy:

Tkanina – 100% poliester, laminowana pianką 100% PUR i podszewką 100% poliester

Szerokość +/- 150 cm

Tkanina tapicerska z Ford Transit jest materiałem trójwarstwowym. Więcej o tkaninach żakardowych można przeczytać tutaj..

Continue reading “Tkanina tapicerska z Ford Transit”