Alcantara samochodowa.

Alcantara samochodowa

Czym jest Alcantara samochodowa, Alcantara Cover, Alcantara Panel? Już od kilku lat mamy w naszej ofercie oryginalną Alcantarę. Opatentowana w 1970 roku przez japońskiego uczonego Miyoshi Okamoto technologia dała początek produkcji najwyższej jakości ekskluzywnego materiał jakim jest Alcantara. Ma on zastosowanie nie tylko we wnętrzach luksusowych samochodach również stosuje się go w produkcji tapicerki jachtowej, samolotowej i meblowej. Cechy które sprawiają że Alcantara jest tak niezwykła to wyjątkowa miękkość, wysoka żywotność, odporność na ścieranie oraz łatwość w pielęgnacji.  Alcantarę można kupić w naszym sklepie www.hurtownietapicerskie.pl

Alcantara samochodowa, Alcantara Cover, Alcantara Panel.
Alcantara samochodowa

Alcantara Cover, Alcantara Panel,

Specjalne mikrowłókna poliestru i poliuretanu z których jest produkowana są 20 razy cieńsze niż ludzki włos. Włókna poliuretanu sprawiają że Alcantara jest tak miękka i miła w dotyku, zaś poliester odpowiada za wytrzymałość materiału.

 Specyfika parametrów włókien i zastosowanych technologi sprawia że dedykowany materiał na tapicerki mebli nie nadaje się do samochodów i odwrotnie tkanina samochodowa nie może być stosowana na meble. Pośród materiałów dla przemysłu automotive są produkowane Alcantary Cover, Panel i perforowane w kilku odmianach perforacji. Alcantara samochodowa dodatkowo zabezpieczona przed działaniem promieni słonecznych i blaknięciem dostępna jest na rynku wtórnym w kilku odmianach: Panel – o zwiększonej elastyczności, Cover – wzmocniona tkanym podkładem, Soft – z podkładem z pianki poliuretanowej oraz w wersji perforowanej. Każda z odmian ma inne zastosowanie.

Wersja Cover oraz Soft przeznaczone są do produkcji siedzeń samochodowych, Panel  powstała z myślą o pokryciu podsufitek oraz kokpitów. Odmiany perforowane dostępne są na bazie wersji Cover i znajdują podobne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo Alcantary przeznaczone właśnie do zastosowań automotive. W naszej ofercie znajdziecie Państwo Alcantary przeznaczone właśnie do zastosowań automotive. Oferujemy Alcantara samochodowa, Alcantara Cover, Alcantara Panel.  Alcantary Cover,  Panel i perforowane w pełnej gammie kolorystycznej. Te najbardziej popularne oferujemy od ręki bezpośrednio z naszego magazynu, pozostałe kolory z bogatej gamy Automotive Alcantara™ realizujemy na zamówienie. Alcantara samochodowa, Alcantara Cover, Alcantara Panel.