Hurtownia tapicerska

Inter Tap hurtownia tapicerska.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, producenci samochodów dbają nie tylko o to, aby ich samochody były jak najszybsze i najnowocześniejsze. Coraz większą rolę przywiązuje się do designu wnętrza samochodu – bogate wyposażenie i użyte materiały mają zaskoczyć i skłonić do zakupu auta. Z tego względu we wnętrzach pojazdów stosuje się całą gamę tkanin, skór, wykładzin i skaju.

Na naszej stronie prezentujemy tylko niewielką część asortymentu, jaki oferujemy. Od początku lat 90. zajmujemy się sprzedażą wszelkiego rodzaju materiałów stosowanych do wykańczania wnętrz i produkcji tapicerek samochodowych. Proponujemy tkaniny żakardowe, dzianiny sufitowe, skaje na kokpity i fotele, wykładziny, skóry naturalne i Alcantarę®. Szeroka gama wzorów i kolorów sprawia, że można je dopasować do każdego wnętrza. Zapraszamy!

<meta name=”google-site-verification” content=”aYo9sNpHVzUEu641wRULi0to7mUE0eFq28Y12538mYY” />

Alcantara samochodowa.

Alcantara samochodowa

Czym jest Alcantara samochodowa, Alcantara Cover, Alcantara Panel? Już od kilku lat mamy w naszej ofercie oryginalną Alcantarę. Opatentowana w 1970 roku przez japońskiego uczonego Miyoshi Okamoto technologia dała początek produkcji najwyższej jakości ekskluzywnego materiał jakim jest Alcantara. Ma on zastosowanie nie tylko we wnętrzach luksusowych samochodach również stosuje się go w produkcji tapicerki jachtowej, samolotowej i meblowej. Cechy które sprawiają że Alcantara jest tak niezwykła to wyjątkowa miękkość, wysoka żywotność, odporność na ścieranie oraz łatwość w pielęgnacji.  Alcantarę można kupić w naszym sklepie www.hurtownietapicerskie.pl

Alcantara samochodowa, Alcantara Cover, Alcantara Panel.
Alcantara samochodowa

Czytaj dalej Alcantara samochodowa.

Tkaniny na dachy dla kabrioletów.

Tkaniny na dachy dla cabrioletów
Tkaniny na dachy dla cabrioletów

Tkaniny na dachy dla kabrioletów.

Co roku wiosną odnotowujemy wzmożone zainteresowanie tkaninami na pokrycia dla dachów cabrio. Dla tego w naszej ofercie znaleźć można dwa rodzaje materiałów przeznaczonych do wymian tych dachów. Przede wszystkim polecamy najwyższej jakości oryginalne tkaniny Sonnenland na dachy dla kabrioletów stosowane przez najlepsze marki samochodów na wykonanie pokrycia dachów cabrio. Trójwarstwowa nieprzemakalna tkanina produkowana dla miękkich dachów cabrio – trwała, odporna na promienie UV, nie pęka w niskich temperaturach, odporna na pleśnie i sól. Czytaj dalej Tkaniny na dachy dla kabrioletów.

SKÓRY SAMOCHODOWE

Oryginalne skóry samochodowe.

Naturalne SKÓRY SAMOCHODOWE  w procesie produkcji poddawane są specjalistycznej obróbce. Skóra meblowa przygotowywana jest tak, aby przetrwać przez około 2.000 cykli Martindale’a, jednak SKÓRY SAMOCHODOWE muszą wytrzymać aż 20.000–25.000 cykli. Oferujemy pierwszogatunkowe skóry samochodowe na tapicerki siedzeń. Dysponujemy także oryginalnymi końcówkami serii skór samochodowych z najlepszych garbarni. Są to:
• skóry nappa
• skóry strukturalne (z ziarnem)
• skóry perforowane
Sprzedajemy pełne błamy i połówki. Nasze skóry można kupić w naszym sklepie www.hurtownietapicerskie.pl

 

SKÓRY SAMOCHODOWE

tkaninysamochodowe.pl/pl/tkaniny-samochodowe/tak-tanio-takiej-skory-jeszcze-nikt-nie-sprzedal/

Skaj tapicerski

Skaj tapicerski.

Oferujemy pełną kolekcję sztucznej skóry – skaj. Materiał ten znajduje zastosowanie w branżach: wnętrz samochodowych, transporcie publicznym, meblarstwie domowym i obiektowym, jachtingu, wyposażeniu wnętrz użyteczności publicznej, hotelarstwie; zarówno w zamkniętych wnętrzach, jak i na otwartej przestrzeni.

Kolekcja skaju tapicerskiego CARBON

Czytaj dalej Skaj tapicerski